Home / Business / چه چیزی باعث سبز شدن خانه می شود؟

چه چیزی باعث سبز شدن خانه می شود؟

Business 0

بسیاری از آنها زندگی سبز را ترویج می دهند. این به دلیل ویرانی است که مادر طبیعت متحمل آن می شود. ممکن است ما آن را ندانیم اما فعالیت های ساده در خانه می تواند به وخامت محیط زیست ما کمک کند. جنبش سبز شدن بارها ترویج شده است. اما چه چیزی باعث سبز شدن خانه می شود؟ و چرا حمایت از چنین حرکتی مهم است؟

خانه سبز به معنای واقعی کلمه به معنای داشتن دیوارها و دروازه های سبز نیست. این بدان معنی است که خانه شما با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده است. هدف اصلی ساختن خانه سبز حمایت از آنچه برای محیط زیست مفید است با انتخاب مواد مناسب و روش صحیح ساخت خانه است.

این کار در ساختمان ملک متوقف نمی شود زیرا در سایر وسایل خانه ادامه دارد. این اجرای دیوار سبز ه انتخاب دستگاه ها و وسایل مورد استفاده صاحبان املاک ادامه می یابد. بنابراین خصوصیات یک خانه سبز چه ویژگی های دیگری دارد؟ اول و مهمترین ، خانه سبز املاکی است که انرژی کمتری مصرف می کند. علاوه بر این ، از آب و منابع طبیعی کمتری نیز استفاده می کند و از همه مهمتر ، زباله های کمتری را تخلیه می کند و آن را به مکانی سالم برای ساکنان خود تبدیل می کند.

چگونه به خانه ای سبز دست خواهید یافت؟

زمان آن است که یک خانه سبز داشته باشیم ، اما چگونه می توانید به آن برسید؟ در اینجا چند روش برای انجام این کار آورده شده است:

 1. وسایل قدیمی خود را با دستگاه های سازگار با محیط زیست جایگزین کنید. وسایل قدیمی انرژی بیشتری مصرف می کنند. اگر آن را با دستگاهی با مصرف انرژی بیشتر تغییر دهید ، می توانید در مصرف انرژی خود بیشتر صرفه جویی کنید. چنین وسایلی شامل یخچال و واحد تهویه مطبوع است.
 2. هزینه های گرمایش و سرمایش را در نظر داشته باشید. این به طور معمول در میان بزرگترین مصرف کنندگان انرژی است. در طول زمستان ، هزینه های گرمایشی زیاد است ، در حالی که هزینه های خنک کننده در تابستان سر به فلک می کشد. روش های مختلفی برای مقابله با این مسئله وجود دارد. یکی بهبود عایق بندی خانه شماست. به پیش نویس های املاک خود نیز شرکت کنید.
 3. همچنین باید مراقب مصرف آب خود باشید. روش های ساده ای برای صرفه جویی در مصرف آب وجود دارد. می توانید از توالت کم جریان استفاده کنید ، هنگام مسواک زدن از شیشه استفاده کنید و نشت یا قطره قطره را بلافاصله ترمیم کنید.

4- از نور کم مصرف نیز استفاده کنید. در واقع ، شما همچنین می توانید از دستگاه هایی استفاده کنید که به شما امکان می دهد از نور طبیعی بهره مند شوید. همچنین می توانید در پنجره خود تنظیماتی انجام دهید تا نور طبیعی وارد شود. علاوه بر این ، لامپ هایی وجود دارند که در حالی که انرژی کمتری مصرف می کنند ، نور روشن تری تولید می کنند. این لامپ ها نیز گرمای زیادی منتشر نمی کنند. آنها بیش از این دوام می آورند.

5- اطمینان حاصل کنید که محصولی را انتخاب کنید که سازگار با محیط زیست باشد. برچسب پاک کننده هایی را که انتخاب می کنید بررسی کنید. آنها ممکن است حاوی مواد سمی باشند که می توانند شما را در معرض خطر قرار دهند. پاک کننده هایی را انتخاب کنید که سازگار با محیط زیست باشند.

شما می توانید روش های مختلفی برای سبزتر شدن خانه خود اعمال کنید. نمونه های دیگر شامل کاشت درخت و پرورش باغ ارگانیک است. استفاده از محصول ارگانیک همچنین می تواند به شما در دستیابی به خانه ای سرسبز کمک کند. اگرچه اینها روشهای ساده ای است ، اما می تواند تا حد زیادی به بهبود شرایط محیط ما کمک کند.

 •  
  Previous Post

  How to Write an Opinion Essay?

 •  
  Next Post

  Stay Sane At The Casino